ÚVOD          CHRBTICA         DREVENÁ kľakačka         KOVOVÁ kľakačka          GDPR          KONTAKT          ODKAZY         

  

KOVOVÁ kľakačka - nosnosť do 120kg, 2 nastavenia,

POZOR! V dôsledku koranavirusu firma vyrábajúca kovové kľakačky po prerušení výroby ukončila činnosť. Hľadáme pre Vás nového výrobcu s nosnosťou 120kg. Momentálne kovové kľakačky sú vypredané. Drevené kľakačky na sklade, k okamžitému poslaniu.

Kovová kľakačka, ekonomické riešenie, je vyrobená z ťahaného jäklového profilu. Konštrukcia je ručne zváraná, čo zabezpečuje vysokú nosnosť a stabilitu. Keďže materiál je bezševný profil, nevykýve sa. Kľakačka je polohovateľná do 5 polôh podľa výšky užívateľa. Povrchová úprava kľakačky je riešená čiernou ekologickou farbou.
Konštrukcia kľakačky je vždy čierna, poťahové látky na obrázku nižšie. Kovová kľakačka sa predáva v demonte, ale už predzložená! Zloženie kľakačky je veľmi jednoduché. Neponúkame najlacnejšiu kľakačku, ale kvalitnú a dlhotrvajúcu pomôcku pre Váš chrbát.
KĽAKAČKA METCOM /Metal Comfort/ vysoká nosnosť 120kg, samonastaviteľné sedadlo podľa dľžky končatín, už predzložená, bezšvový jäkel - ručné zváraný, bezporuchový manuálny polohovač.
ROZMERY:
dľžka:65cm
šírka:46cm
výška:od 47 - 61cm
váha: 7,9kg
bolestzad       klekosed       klekačky       klekačky      
Kľakačka kovová METCOM   79,95€   
Akcia! cena za kus 59,99€
    /vrátane DPH/
klakosed

Kvalitný produkt z EÚ za rozumnú cenu